IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

V sobotu se koná v Edenu Final Four, máte se na co těšit!

V sobotu se koná v Edenu Final Four, máte se na co těšit!Den poté, co si všichni školáci vyzvednou svoje vysvědčení, se v pražském Edenu rozhoří boj o mistrovský titul v inline hokeji. Na finálový turnaj čtyř se po úspěšném čtvrtfinále probojovali Slavia Praha, Berounští Medvědi, Devils Zlín a Eagles Olomouc. Nejdříve se odehrají dvě semifinále, poté se od 18:00 rozehraje finále, které zakončí celou náročnou sezónu.

 
24.06.2014, David Mencl
 

IHC Slavia Praha


Sešívaní měli začátek základní části stížený dvěma kontumacemi ve prospěch soupeřů. Nebyla totiž k dispozici žádná plocha, kde by se oba zápasy daly odehrát. Slávisty to ale nijak nezastavilo a díky perfektním výkonům v ostatních zápasech se nakonec umístili třetí ve skupině západ. Ve čtvrtfinále pak narazili na Mission Roller Brno. Oba duely byly nesmírně vyrovnané, rozhodovalo se vždy až v závěru. Druhý zápas dokonce až čtyři sekundy před koncem čtvrté čtvrtiny. V semifinálovém boji narazí na Berounské Medvědy.
Hvězdy týmu: Marek Loskot, Petr Kafka, Pavel Mrňa, Daniel Brabec, David Sem, Daniel Vrdlovec.

IHC Berounští Medvědi


Beroun prošel základní části suverénně, když nasbíral celkem pětadvacet bodů, a skončil tak na prvním místě. Jedinou porážku v základní hrací době utrpěl od Slavie, se kterou se utká právě v semifinále. Už teď je tak žrrejmé, že se bude jednat o velice zajímavý zápas. Ve čtvrfinále se Medvědi utkali s Uherským Brodem. Jednalo se o jednoznačnou sérii, a Beroun tak po vítězstvích 8:2 a 12:2 slavil postup.
Hvězdy týmu: Petr Šinágl, Jakub Bernad, Ladislav Vlček, Tomáš Rubeš.

IHC Devils Zlín


Zlín měl podobnou sezónu jako Beroun, také skončil ve své skupině na prvním místě. Získal ale o dva body méně než Beroun. Ve čtvrtfinále si Zlínští s poradili s Pardubicemi, v prvním zápase ale museli rozhodnout až v samostatných nájezdech. Důležitou složkou zlínského úspěchu je velká skupinka hráčů, kteří v ledním hokeji patří k nejlepším v extralize. V dresu Devils se objevují taková jména jako Pavel Klhůfek (HC Slavia Praha) , Petr Holík nebo nová posila New York Rangers Petr Zámorský.
Hvězdy týmu: Pavel Klhůfek, Petr Holík, Petr Zámorský, Petr Šenkeřík, Ondřej Veselý, Martin Vozdecký.

IHC Eagles Olomouc


Olomoučtí skončili ve skupině východ na třetím místě a v semifinále narazili na Kladno. Před sebou neměli lehkou úlohu, protože za Kladno v tu dobu válel Plekanec a Sekáč. Ani dvojice velice kvalitních hráčů je ale nezastavila, a Olomouc tak dokázala postoupit. V prvním duelu zvítězili na svém ledě 11:8, na Kladně poté soupeře přemohli 9:6.
Hvězdy týmu: Jakub Čuřík, Lubomír Korhoň, Stanislav Husák, Jakub Cik, Lukáš Cik.

Program Final Four

Semifinále: IHC Berounští Medvědi – IHC Slavia Praha 12:00
Semifinále: IHC Devils Zlín – IHC Eagles Olomouc 14:00
Finále: ? – ? 18:00
Podobné články
 
 
Aktuality

(21.06.2015 02:46)   Repre je ve finále!
Česká reprezentace narazila v semifinále na Lotyše, se kterými měla menší problémy už ve skupině. V souboji o finále to znovu byl tuhý boj a dlouho to vypadalo, že Čechům nebude přáno. Nakonec však národní tým otočil nepříznivé skóre, na čemž se i jednou asistencí podílel Marek Loskot. Celý zápas odchytal Daniel Brabec.

(20.06.2015 01:12)   Repre stále vítězná
Po úspěšné základní skupině, ve které si Češi poradili s Francií, Lotyšskem i Švýcarskem, narazila česká reprezentace na Mexiko. Od začátku čtvrtfinále bylo jasné, kdo je favoritem, což Češi ihned potvrdili. Postupně navyšovali skóre, nakonec zvítězili 10:1. Na výhře se dvěma góly podílel David Sem. Uspěl i Marek Loskot, který si připsal tři asistence, v brance pak polovinu duelu odchytal Daniel Brabec.

(16.06.2015 21:58)   Repre na úvod uspěla
Česká reprezentace se na začátek mistrovství světa v Argentině uvedla vítězstvím, když porazila Francii 4:2. Gólem se na výhře podíleli i dva slávisté Sem a Loskot! Druhý jmenovaný přidal ještě asistenci na Semovu trefu. Branku Česka navíc celý zápas hájil další slávista Daniel Brabec!

(29.05.2015 20:05)   Dvě kontumační výhry
Poslední dva domácí zápasy proti Hradci Králové a Pardubicím byly kontumovány ve prospěch Slavie, jelikož se ani jeden z týmů k utkání nedostavil.

 
 
Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál