IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Základní část extraligy vstupuje do závěrečné fáze

Základní část extraligy vstupuje do závěrečné fázePo sedmi kolech je Slavia na druhé pozici se sedmnácti body. V sobotu je navíc čekají další dva soupeři. Nejdříve změří síly s Berounem, poté narazí na Storm. Oba zápasy se odehrají v Multifunkční sporotvní hale na Praze 11.

 
29.05.2015, David Mencl
 

IHC Berounští Medvědi

Beroun zatím prochází základní části bez ztráty bodu, a tak se vyhřívá na čele tabulky. Medvědi jsou navíc neofenzivnějším týmem, v dosavadním průběhu extraligy totiž nasázeli už 61 branek.

Slavii se proti Berounu v prvním zápase příliš nedařilo, do sítě soupeře se totiž trefili jen třikrát, a Medvědi tak oslavili výhru.

IHC Roller Storm Praha

Zatímco první sobotní soupeř je na čele, Storm je zatím poslední. Stačil nasbírat jen čtyři body, když nejdříve prohrál po prodloužení s Kladnem, poté dokázal porazit Hradec Králové.

První pražské derby dopadlo mnohem lépe pro sešívané, když Roller Storm v úvodním kole přehráli vysoko 12:1.

Podobné články
 
 
Aktuality

(21.06.2015 02:46)   Repre je ve finále!
Česká reprezentace narazila v semifinále na Lotyše, se kterými měla menší problémy už ve skupině. V souboji o finále to znovu byl tuhý boj a dlouho to vypadalo, že Čechům nebude přáno. Nakonec však národní tým otočil nepříznivé skóre, na čemž se i jednou asistencí podílel Marek Loskot. Celý zápas odchytal Daniel Brabec.

(20.06.2015 01:12)   Repre stále vítězná
Po úspěšné základní skupině, ve které si Češi poradili s Francií, Lotyšskem i Švýcarskem, narazila česká reprezentace na Mexiko. Od začátku čtvrtfinále bylo jasné, kdo je favoritem, což Češi ihned potvrdili. Postupně navyšovali skóre, nakonec zvítězili 10:1. Na výhře se dvěma góly podílel David Sem. Uspěl i Marek Loskot, který si připsal tři asistence, v brance pak polovinu duelu odchytal Daniel Brabec.

(16.06.2015 21:58)   Repre na úvod uspěla
Česká reprezentace se na začátek mistrovství světa v Argentině uvedla vítězstvím, když porazila Francii 4:2. Gólem se na výhře podíleli i dva slávisté Sem a Loskot! Druhý jmenovaný přidal ještě asistenci na Semovu trefu. Branku Česka navíc celý zápas hájil další slávista Daniel Brabec!

(29.05.2015 20:05)   Dvě kontumační výhry
Poslední dva domácí zápasy proti Hradci Králové a Pardubicím byly kontumovány ve prospěch Slavie, jelikož se ani jeden z týmů k utkání nedostavil.

 
 
Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál