IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Final Four se blíží, Slavia obhajuje titul!

Final Four se blíží, Slavia obhajuje titul!Už jen několik málo dní zbývá v letošní sezóně inline hokeje. V sobotu 27. 6. se totiž ve Sportovní hale na Praze 11 uskuteční Final Four extraligy, kde se dozvíme držitele titulu pro rok 2015.

 
25.06.2015, David Mencl
 

Účastníci Final Four:

IHC Slavia Praha

Slávisté sice v základní části nebyli suverénním týmem a do play-off postoupili ze druhého místa, ve čtvrtfinále si ovšem poměrně hladce poradili s Přerovem, a zajistili si tak postup na Final Four.

Sešívaní v minulém roce finálový turnaj vyhráli, když nejdříve porazili Beroun a ve finále přemohli i Olomouc. Historie se může opakovat, Pražany totiž v semifinále znovu čeká Beroun.

Hvězdy týmu: Daniel Brabec, David Sem, Marek Loskot, Pavel Mrňa.

IHC Berounští Medvědi

Beroun od začátku sezóny podává skvělé výkony a vydrželo mu to až do čtvrfinále. V základní části totiž nepoznali pachuť porážky, stejně si vedli i v prvním vyřazovacím kole.

Medvědi mají sešívaným co vracet, jelikož to byli právě slávisté, kteří přiřkli svému soupeři ze středních Čech jen bronzové medaile. Berounu se sice podařilo v obou letošních zápasech se Slavií uspět, v semifinále se ale na podobné bilynce nehledí a stát se může cokoliv.

Hvězdy týmu: Jakub Bernad, David Bernad, Martin Tvrzník, Petr Šinágl.

Mission Roller Brno

Brno postoupilo do play-off jako vítěz východní části, první místo ale uhájilo jen o bod před druhým moravským účastníkem Final Four.

Ve čtvrtfinále pak hráči z druhého největšího města v Česku narazili na Hradec Králové. Nakonec z toho byla dvě pohlídná vítězství Brňanů.

Hvězdy týmu: Roman Skácel, Patrik Šebek, Pavel Strýček, Zdeněk Kubica.

IHC Eagles Olomouc

Olomoučtí se celou základní část bili o první místo ve východní divizi, nakonec ale prohráli boj s Brnem, a skončili tak druzí.

O Final Four se hráči z Hané utkali s Kladnem. Právě tato čtvrtfinálová série byla nejnapínavější. Čerti totiž první duel ovládli a ve druhém sahali po postupu, nakonec ovšem o gól Olomouci podlehli. Eagles si pak už účast na Final Four pohlídali.

Hvězdy týmu: Jakub Cik, Lukáš Cik, Stanislav Husák, Pavel Handl.

Program Final Four

 • SF: IHC Berounští Medvědi – IHC Slavia Praha 12:00
 • SF: Mission Roller Brno – IHC Eagles Olomouc 13:30
 • FIN: ??? – ??? 18:00
 • Podobné články
   
   
  Aktuality

  (21.06.2015 02:46)   Repre je ve finále!
  Česká reprezentace narazila v semifinále na Lotyše, se kterými měla menší problémy už ve skupině. V souboji o finále to znovu byl tuhý boj a dlouho to vypadalo, že Čechům nebude přáno. Nakonec však národní tým otočil nepříznivé skóre, na čemž se i jednou asistencí podílel Marek Loskot. Celý zápas odchytal Daniel Brabec.

  (20.06.2015 01:12)   Repre stále vítězná
  Po úspěšné základní skupině, ve které si Češi poradili s Francií, Lotyšskem i Švýcarskem, narazila česká reprezentace na Mexiko. Od začátku čtvrtfinále bylo jasné, kdo je favoritem, což Češi ihned potvrdili. Postupně navyšovali skóre, nakonec zvítězili 10:1. Na výhře se dvěma góly podílel David Sem. Uspěl i Marek Loskot, který si připsal tři asistence, v brance pak polovinu duelu odchytal Daniel Brabec.

  (16.06.2015 21:58)   Repre na úvod uspěla
  Česká reprezentace se na začátek mistrovství světa v Argentině uvedla vítězstvím, když porazila Francii 4:2. Gólem se na výhře podíleli i dva slávisté Sem a Loskot! Druhý jmenovaný přidal ještě asistenci na Semovu trefu. Branku Česka navíc celý zápas hájil další slávista Daniel Brabec!

  (29.05.2015 20:05)   Dvě kontumační výhry
  Poslední dva domácí zápasy proti Hradci Králové a Pardubicím byly kontumovány ve prospěch Slavie, jelikož se ani jeden z týmů k utkání nedostavil.

   
   
  Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál