IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

IHC Slavia Praha se nezúčastní extraligy inline hokeje v sezóně 2016

IHC Slavia Praha se nezúčastní extraligy inline hokeje v sezóně 2016Prohlášení IHC Slavia Praha k nadcházející sezóně 2016.

 
17.03.2016, Jan Vocel
 
Vážení fanoušci! Letošní sezóna extraligy inline hokeje proběhne bez účasti loňského vítěze IHC Slavie Praha. Důvodem je několik organizačních problémů, které by znemožňovaly hrát o nejvyšší příčky, na které jsme zvyklí. Extraligová licence a většina současného týmu Slavie bude přesunuta na zimní stadion v Černošicích a tamější klub tak Slavii v soutěži nahradí.

Děkujeme našim fanouškům za přízeň a podporu v uplynulých sezónách, kdy jsme společně vyhrávali extraligové tituly. Klub bude v nejbližších letech připravovat novou koncepci pro návrat ještě silnější Slavie, než jakou pamatujeme. Chceme vybudovat klub od mládežnických mužstev, odkud by poté hráči pokračovali do A týmu a byli tak lépe připraveni pro inline hokej. Z toho důvodu také plánujeme vybudovat v Edenu novou hrací plochu, která by sloužila účelům inline hokeje a dalších podobných sportů.

IHC Slavia Praha

Podobné články
 
 
Aktuality

(21.06.2015 02:46)   Repre je ve finále!
Česká reprezentace narazila v semifinále na Lotyše, se kterými měla menší problémy už ve skupině. V souboji o finále to znovu byl tuhý boj a dlouho to vypadalo, že Čechům nebude přáno. Nakonec však národní tým otočil nepříznivé skóre, na čemž se i jednou asistencí podílel Marek Loskot. Celý zápas odchytal Daniel Brabec.

(20.06.2015 01:12)   Repre stále vítězná
Po úspěšné základní skupině, ve které si Češi poradili s Francií, Lotyšskem i Švýcarskem, narazila česká reprezentace na Mexiko. Od začátku čtvrtfinále bylo jasné, kdo je favoritem, což Češi ihned potvrdili. Postupně navyšovali skóre, nakonec zvítězili 10:1. Na výhře se dvěma góly podílel David Sem. Uspěl i Marek Loskot, který si připsal tři asistence, v brance pak polovinu duelu odchytal Daniel Brabec.

(16.06.2015 21:58)   Repre na úvod uspěla
Česká reprezentace se na začátek mistrovství světa v Argentině uvedla vítězstvím, když porazila Francii 4:2. Gólem se na výhře podíleli i dva slávisté Sem a Loskot! Druhý jmenovaný přidal ještě asistenci na Semovu trefu. Branku Česka navíc celý zápas hájil další slávista Daniel Brabec!

(29.05.2015 20:05)   Dvě kontumační výhry
Poslední dva domácí zápasy proti Hradci Králové a Pardubicím byly kontumovány ve prospěch Slavie, jelikož se ani jeden z týmů k utkání nedostavil.

 
 
Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál