IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Slavia obhájila loňský titul.

Slavia obhájila loňský titul.Po roce obhajoba titulu.

 
06.10.2015, Redakce
 
Mužské finále začali lépe hráči Brna, kteří se dokázali dostat v zápase jako první do vedení. Slavia se ale po obdrženém gólu nevzdala. Zlepšila svou hru, začala lépe kombinovat a ještě v první čtvrtině zápas otočila. I druhá čtvrtina byla hodně vyrovnaná, oba týmy se snažily kombinační hrou dostat na dostřel soupeřovy brány. Příliš jim to ale nevycházelo. Ujaly se jen střely Černocha (Slavia) a Kubicy (Brno). Proto i po druhé čtvrtině držela Slavia jednobrankový náskok nad svým soupeřem. Třetí čtvrtina byla o poznání jiná, než části předcházející. Oběma týmům se začalo střelecky dařit, k vidění bylo celkem šest branek. Čtyřikrát se prosadili sešívání, dvakrát jihomoravané. Slavia tak před poslední čtvrtinou navýšila svůj náskok na třígólový. V poslední části se slávisté soustředili na obrannou fázi a začali dělat chyby. Brno toho dokázalo využít a snížit opět na rozdíl jediné branky. Závěr zápasů byl tak pořádné drama. Slavia s vypětím všech sil svůj náskok nakonec ubránila a obhájila tak loňský titul.
Podobné články
 
 
Aktuality

(21.06.2015 02:46)   Repre je ve finále!
Česká reprezentace narazila v semifinále na Lotyše, se kterými měla menší problémy už ve skupině. V souboji o finále to znovu byl tuhý boj a dlouho to vypadalo, že Čechům nebude přáno. Nakonec však národní tým otočil nepříznivé skóre, na čemž se i jednou asistencí podílel Marek Loskot. Celý zápas odchytal Daniel Brabec.

(20.06.2015 01:12)   Repre stále vítězná
Po úspěšné základní skupině, ve které si Češi poradili s Francií, Lotyšskem i Švýcarskem, narazila česká reprezentace na Mexiko. Od začátku čtvrtfinále bylo jasné, kdo je favoritem, což Češi ihned potvrdili. Postupně navyšovali skóre, nakonec zvítězili 10:1. Na výhře se dvěma góly podílel David Sem. Uspěl i Marek Loskot, který si připsal tři asistence, v brance pak polovinu duelu odchytal Daniel Brabec.

(16.06.2015 21:58)   Repre na úvod uspěla
Česká reprezentace se na začátek mistrovství světa v Argentině uvedla vítězstvím, když porazila Francii 4:2. Gólem se na výhře podíleli i dva slávisté Sem a Loskot! Druhý jmenovaný přidal ještě asistenci na Semovu trefu. Branku Česka navíc celý zápas hájil další slávista Daniel Brabec!

(29.05.2015 20:05)   Dvě kontumační výhry
Poslední dva domácí zápasy proti Hradci Králové a Pardubicím byly kontumovány ve prospěch Slavie, jelikož se ani jeden z týmů k utkání nedostavil.

 
 
Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál